חדשות מקומיות//

אלי ברדה: הרשויות לא יכולות לתפקד ללא תקציב ארוך טווח

אלי ברדה: הרשויות לא יכולות לתפקד ללא תקציב ארוך טווח

ראש עיריית מגדל העמק ומראשי מרכז השלטון המקומי קורא לממשלה לקבל החלטה ומהר על תקציב ולסייע בכך גם לרשויות המקומיות הקורסות

אלי ברדה, ראש עיריית מגדל העמק ומראשי מרכז השלטון המקומי, קרא השבוע לממשלה לקבל החלטה על תקציב מדינה ומהר על מנת לייצב את מצבן לא רק של המדינה אלא גם של הרשויות המקומיות שנאלצות כבר שנה שנייה להתמודד עם היעדר תקציבי ממשלה ומענקי איזון כמקובל. ברדה אמר כי לדעתו יש צורך בתקציב ארוך טווח על מנת לשמור על יציבות, אולם בכל מקרה הסחבת שבה נוקטים הממשלה ושני ראשי הממשלה אינה מועילה למדינה ולרשויות.
יצוין כי כבר במהלך השנה שבה התנהלו שלוש מערכות בחירות קראו ראשי רשויות בהם ברדה, רונן פלוט מנוף הגליל ואחרים לממשלה לסיים את סאגת הבחירות ולגבש תקציב מדינה בהקדם. ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, אמר כי להערכתו, לא יהיה תקציב מדינה לפני חודש אוקטובר, מה שבכל מקרה גורם קשיים חמורים מאוד לרשויות בהתנהלותן התקציבית גם על רקע הקפאת מסי ארנונה והיטלים שוטפים. ברשויות בכלל בכל רחבי הארץ שוררת דאגה רבה מהמצב הכלכלי של המדינה ובהיעדר תקציב שמסכן גם את עתידן הכלכלי של הרשויות ויכולת תפקודן.

Send Comments mail@yourwebsite.com Tuesday, July 28, 2020

אלי ברדה ראש עיריית מגדל העמק