חדשות מקומיות//

עיריית בית שאן אובחנה כחיובית והכניסה עצמה לבידוד

עיריית בית שאן אובחנה כחיובית והכניסה עצמה לבידוד

לדבריו, הסימפטומים בהם לקתה הם משחקי אגו, ניתוק תודעתי, איבוד הקשר עם הסביבה ועיסוק אובססיבי במתנגדים פוליטיים * מקורבי ראש העיר: משמיכים לתקן את הנזקים הכבדים שגרם. אין זמן להתעסק אתו

ראש עיריית בית שאן לשעבר, רפי בן שיטרית, יוצא בהתקפה חריפה על ראש העיר הנוכחי, ז'קי לוי, וטוען כי התחלואה הגבוהה של הקורונה בעיר עם למעלה ממאה מאובחנים בשבועות האחרונים מלמדת על ניתוקו של ראש העיר והעירייה מהנעשה וחוסר תפקוד מוחלט כמו גם איבוד שליטה מוחלט על הנעשה וכל זה גם משום שראש העיר עסוק כל הזמן במתנגדיו הפוליטיים. "במצב הזה על ראש העיר לוי וסגניו המהוללים לצאת לחל״ת, כך גם יגרמו  פחות נזקים וגם יחסכו  לעירייה הוצאות שכר, דלקים, פירסומים מיותרים,  כיבודים ושאר בזבוזים", אמר בן שיטרית והציע שאת הכספים שהעירייה תחסוך יש להפנות לטיפול דחוף במצב הגינון ואיכות הסביבה בעיר.
הוא תאר את תמונת המצב בעיר בימים אלה כ"מראה כאוס ואובדן שליטה", ואמר כי יש כ-150 חולים מאומתים בעיר. "ה׳ ישמור ויציל", סיכם בן שיטרית את מתקפתו על ראש העיר ויריבו המר.
בתגובה מסרו מקורבים לראש העיר לוי, כי מיותר להגיב על דברי הבלע של מי שגרם נזקים כבדים לעיר בשנות  כהונתו המיותרות, וציינו כי ראש העיר לוי, סגניו וכל אנשי העירייה עסוקים כיום בתיקון הנזקים הכבדים שגרם בן שיטרית בחמש שנות כהונתו וכי במקום להצטרף אל המאמץ הכולל בימי משבר עולמי כולל בישראל, יושב בן שיטרית ביציע ומעביר ביקורת. "אנחנו נמשיך לעבוד קשה למען בעיר והתושבים והוא ימשיך לילל מרחוק", סיכמו.

Send Comments mail@yourwebsite.com Tuesday, July 28, 2020