חדשות מקומיות//

ארבעה מתמודדים (לפחות) על ראשות מוא"ז הגלבוע

ארבעה מתמודדים (לפחות) על ראשות מוא"ז הגלבוע

הבחירות רק בעוד שלוש שנים, אבל בגלבוע מדברים כבר על שלושה מועמדים הלוטשים עיניים לראשות המועצה  מלבד הראש המכהןף מה שמלמד על חוסר שביעות רצון מתפקודו של הנוכחי, עובד נור

הבחירות לרשויות המקומיות יתקיימו רק בסוף שנת 2023, בעוד שלוש שנים, אבל כבר עתה מדברים באזור הגלבוע על לפחות ארבעה מועמדים לראשות המועצה ובעצם שלושה חדשים מלבד הראש המכהן, עובד נור.
השלושה הם: היזם והקבלן מוטי כהן מגן נר, ממייסדי היישוב, שהתמודד מול נור לפני שנתיים והפסיד; דניאל בן ממושב דבורה, המכהן כיום כמנכ"ל עמותת "שחקים" בעפולה, שהיא, למעשה, המרכזים הקהילתיים בעיר; לירון רותם מפר יחזקאל, חקלאי ומראשי מחאת ההורים בגדעונה וכפר יחזקאל נגד העברת ילדיהם לבית הספר החדש בבית אלפא. גם ראש המועצה, עובד נור שניצח בבחירות האחרונות, מתכוון, ככל הידוע, להתמודד לקדנציה נוספת.
ריבוי המתמודדים מלמד מעל הכול כי גובר חוסר שביעות הרצון מתפקודו והתנהלותו של ראש המועצה המכהן עובד נור, שמשרת בתפקיד כבר שש שנים לאחר למעלה מעשרים שנות כהונתו המבורכות של ראש המועצה לשעבר דני עטר, כיום יו"ר קק"ל.
בסביבתו של הראש המכהן, עובד נור, שורר ביטחון רב שהוא ינצח גם בבחירות הבאות, אבל מי שמכיר היטב את האזור טוען שללא המגזר הערבי וללא מושבי התענ"ך יתקשה נור לנצח. המגזר הערבי תמך בו ברובו בבחירות האחרונות, בין היתר משום שאחד מסגניו היה תושב טייבה ואילו במושבי התענ"ך היו כמה הפתעות טובות לנור. כיום, ככל הידוע, פני הדברים שונים. הסגן, מייצג המגזר הערבי, התפטר תוך הטחת ביקורת בנור ובמושבי התענ"ך גוברת התסיסה נגד נור.
כך או כך, הגם שיש עוד זמן, מתחילה האופוזיציה של ראש המועצה נור לפעול ומערכת הבחירות צפויה להיפתח שם מוקדם מהמקובל ולהיות סוערת ומתוחה אף יותר מבעבר.

Send Comments mail@yourwebsite.com Monday, August 03, 2020

עובד נור ומוטי כהן